Nejčastěji kladené otázky


Jak často musím bělící sadu používat k dosažení výsledku?
Ideální je používat sadu 6 dní v řadě. Díky třem bělícím gelům budete mít 6 dávek, což jsou 2 aplikace na jednu injekci. Ideální dávkování naleznete v uživatelském manuálu.

Z čeho je zubní forma vyrobena?
Naše zubní forma je vyrobena ze silikonu, takže je velmi flexibilní a pasuje všem!

Kolik gelu mám používat?
Doporučujeme používat 1/4 injekce na horní patro a 1/4 na spodní patro zubní formy (celkem 1/2 injekce). Ideální dávkování naleznete v uživatelském manuálu.

Co bělící gel obsahuje?
Složení bělícího gelu: Sodium Bicarbonate, Sodium Chlorite, Citric Acid, Aloe Leaf Juice, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract, Glycerol, Propylene Glycol, Deionized water, Carbomer, Xanthan Gum, Menthol.

Náš bělící gel NEOBSAHUJE peroxid ani fluorid.

Mohu bělící sadu používat, když mám rovnátka?
Přidáním hydrogenuhličitanu sodného do našeho bělícího gelu je zachována vysoká hladina PH, což znamená, že náš gel není kyselý a neměl by poškodit ani vaše zdraví a ani rovnátka. Před použitím našich přípravků doporučujeme poradit se se svým zubním lékařem ohledně možných nepříjemností. Úplný seznam našich složek je uveden výše.

Mohu používat vaše přípravky i v době těhotenství nebo kojení?
Doporučujeme vše zkonzultovat s lékařem. Kompletní seznam složek obsažených v našich prostředcích naleznete výše.

Mohu sdílet mou sadu s kamarádem nebo přítelem?
Z hygienických důvodů doporučujeme, abyste si vaši zubní formu a LED světlo nechali pro sebe. Můžete však samozřejmě sdílet gely s ostatními, nicméně pro nejlepší výsledky je ideální, abyste si je ponechali a postupovali podle doporučeného dávkování. Případně lze bělící gely dokupovat extra v balení po třech.

Máte certifikaci nebo jste nějak ověřeni?
Ano, máme certifikát od FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) a CE.

Kolik mi musí být let, abych mohl(a) začít bělit?
Naše bělící sada je doporučena pro užívání od 13 let a výše. Pokud vám ještě nebylo 18 let, doporučujeme nakoupit a používat naše produkty pod dohledem rodičů.

Funguje toto bělení i pro lidi s křivými zuby?
Ano! Naše bělící sada je přizpůsobena všem typům a velikostem zubů. V případech značnějšího zakřivení jednoho či více zubů doporučujeme nanést menší množství gelu přímo na zub(y) a poté zároveň i bělící formu. Bělící forma je vytvořena z flexibilní gumy (silikonu), která bude přesně sedět na nejrůznější tvary zubů a měla by pokrýt všechna místa, nicméně můžete si u více zakřivených zubů dopomoci právě tím, že tam bělící gel nanesete manuálně předtím, než nanesete formu.

Jaký je postup pro bělení?
Celý postup bělení se zubní bělící sadou Bílý Úsměv naleznete v příbalovém manuálu.

Budu mít poté citlivé zuby?
Vůbec ne! Složení bělícího gelu a celý bělící proces byly navrženy tak, aby nikterak neovlivňovaly citlivost vašich zubů.

Co když budu během bělení hodně slintat?
Slintání během používání našich produktů je běžné a nijak neovlivňuje průběh bělení ani jeho výsledky. Pokud budete potřebovat, prostě si odplivněte a pokračujte dál v bělení.

Jaké jsou výhody LED světla?
LED světlo posiluje efekt bělícího gelu a napomáhá k nejlepším výsledkům během pouhých 10 - 15 minut.

Co když se mi nedaří vyndat baterie z LED světla?
Pokud se vám nedaří vyndat baterie ven z LED světla, jednoduše je zkuste vyklepnout do ruky. Po odebrání plastové pojistky nezapomeňte vrátit baterie zpět.

Jaké je expirační datum bělících gelů?
Doporučujeme spotřebovat gely do 24 měsíců od jejich doručení.

Jaké je ideální místo pro skladování bělících gelů?
Ideální místo pro skladování bělících gelů je chladné a suché místo.